DEPILACE | NAIL CLINIC

Kosmetika - Depilace cukrovou pastou

depilace, cukrova pasta, barzlska depilace, lytka, intim

 

Depilace cukrovou pastou je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu. Skládá se ze správného poměru cukru, vody a citronové šťávy. Tajemství jejích skvělých vlastností spočívá ve výběru kvalitních surovin.

Cukrová pasta Ebtesama je 100% přírodní, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

Cukrová pasta Ebtesama je vyrobena v Kuvajtu. Tajemství jejích skvělých vlastností spočívá ve výběru kvalitních surovin. Existují 3 druhy cukrové pasty Ebtesama: Natural bez jakýchkoli přídavků, s medem pro větší výživu pokožky a s olivovým olejem pro hydrataci a vláčnost.

Cukrová pasta odstraňuje chloupky ve směru růstu. Nanáší se proti směru růstu na pokožku, která se před depilací dezinfikuje tonikem před depilací, osuší, případně zapudruje pudrem před depilací. Poté se teplá cukrová pasta nanese na pokožku proti směru růstu, pasta uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. Proto je tato depilace méně bolestivá a déle vydrží, než jiné depilační techniky.

Depilace cukrovou pastou je citlivá k pokožce. Na citlivých partiích, jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Po cukrové depilaci se můžete opalovat již druhý den. Lze na ni přijít i s opálenou pokožku. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií. Cukrová pasta se může nanést několikrát na stejné místo, dokud se chloupek neodstraní.

Pokud máte problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem, problémy se žilkami, je pro vás cukrová depilace ta pravá.

Depilační cukrovou pastou odstraňujeme chloupky na jakékoli části těla, depilovat můžete nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám.

Nejvíce je cukrová pasta využívaná při brazilské depilaci. Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. U žen i mužů je možno depilovat kompletně intimní partie vpředu i vzadu.

Doporučujeme:

· nechat před depilací chloupky narůst do délky 5 mm

· neopalovat se v den depilace na slunci ani v soláriu

· nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště

· nepoužívat deodorant na podpaží

· nemazat si tělo (např. nohy) před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem

· pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku, udělejte si před depilací peeling

· neholit chloupky - holením chloupky zesilují, jsou pevnější a ostré

 

 

Nejčastější otázky a odpovědi:

 

Za jak dlouho chloupky zase narostou?

Je to velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 2 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat a cca po měsíci můžete znovu provést depilaci. Někomu chloupky narostou po třech týdnech, jinému až po dvou měsících. Obvykle po depilaci cukrovou pastou chloupky ubývají, jsou jemnější, protože se vytrhnou i s kořínky.

 

Je depilace cukrovou pastou bolestivá?

Jedná se o vytrhávání chloupků, takže i tato depilace trochu bolí. Bolí však méně, než depilace voskem nebo depilačním strojkem, protože se chloupky vytrhávají po směru růstu a cukrová pasta je lehce uvolní z folikulu. Případně si můžete dvě hodiny před depilací aplikovat anestetický krém Emla, který zakoupíte v lékárně.

 

Brazilská depilace

Brazilská depilace je metoda odstranění chloupků a je určena pro intimní partie těla a třísla. Znamená tedy celkovou likvidaci pubického ochlupení.

Líbí se mužům brazilská depilace?

Názory na zbavování se chloupků v intimní oblasti se velmi různí. Zatímco jeden tábor razí cestu dohola, druhý tvrdí, že chloupky mají svůj smysl. Určitě existuje skupina mužů, které vzrušuje hustě zarostlé ochlupení, ale také těch, kterým se více líbí přirození zcela holé. Pokud vás ovlivní fakt, že až 88 procent mužů upřednostňuje oholené pohlaví, a rozhodnete se s tím něco udělat, nebo jen hledáte v této oblasti nové trendy, máte dvě možnosti. Zkrotit chloupky sama, nebo se vydat do rukou odborníků.

Doporučujeme svěřit se odborníkům na brazilskou depilaci v kosmetickém salonu Image studio, Náprstkova 7, Praha 1 – Staré Město, kde mají s brazilskou depilací mnoholeté zkušenosti. V našem e-shopu lze zakoupit výhodně poukazy na depilaci v Image studiu.

Proč "brazilská" depilace?

Tato metoda depilace se zrodila v tropické Brazílii, kde bikiny zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Z tohoto důvodu je tato depilace (nebo přesněji epilace) velmi důkladná a nenechá na vás ani chloupek! Samozřejmě po domluvě s kosmetičkou je možno upravit styl podle vašeho požadavku - tedy lze nechat vpředu úzký proužek či trojúhelníček. Depilují se také genitálie a zadní partie (oblast análu).

Jedná se o depilaci intimních partií především u žen, ale v poslední době se depilace jako taková stává stále populárnější i u mužského pohlaví. Chloupky se vytrhávají i s kořínkem z folikulu. Je to v podstatě depilace se zaměřením na intimní partie a kompletní odstranění ochlupení v této oblasti. Vzhledem k citlivosti těchto partií je nejvhodnějším materiálem pro brazilskou depilaci cukrová pasta, která nepoškodí jemnou pokožku a sliznice v těchto oblastech.

Druhy

Pravá brazilská depilace znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se ale pod pojmem brazilská depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě úzkého proužku (landing strip) nebo trojúhelníku (triangle).
Při Brazil Hollywood jsou pak odstraněny chloupky úplně.

Brazil Special nabízí možnost různých tvarů a barev.
Varianta Bikini je odstranění chloupků v oblasti třísel, v případě depilace verze Bikini Tanga jsou chloupky navíc odstraněny i v horní části zadních partií.

Průběh brazilské depilace

Brazilská depilace se provádí bez spodního prádla, takže Vám to bude připomínat návštěvu gynekologa. Ideální délka chloupků je 5 – 10 mm. Partie se odezinfikují tonikem Epil, osuší a zapudrují speciálním pudrem před depilací. Poté je nanášena cukrová pasta proti směru chloupků a chloupky se vytrhávají i s kořínky pomocí depilačních proužků nebo cukrovou pastou samotnou. Kosmetička při depilaci používá latexové rukavice. Všechny pomůcky k depilaci jsou jednorázové. Po depilaci je pokožka ošetřena zklidňujícím a čisticím tonikem. Navíc si můžete nechat aplikovat ampuli proti růstu chloupků.

Jaké bylo ochlupení u žen dříve a jaké je nyní?

Dříve se ženy o chloupky nestaraly a bylo přirozené mít pubické ochlupení. Brazilská depilace je kosmetickým trendem od 90. let 20. století. Z Brazílie se tento styl dostal do USA a odtud i do Evropy. Dnes si většině žen nechává odborně depilovat intimní partie pro svůj dobrý pocit a pro přitažlivost partnera.

 

 

 

nail clinic

 Telefonické / SMS objednávky:

+420 774 997 203
Svůj termín si rezervujte telefonicky nebo sms minimálně 14-21 dní předem. 
 
PO - PÁ: 09:00 - 20:00 
 
SO - NE 
pouze na objednávku 
příplatky za sobotu  50%
příplatky za neděli  100%

V NAIL CLINIC je : 

wi fi, nail clinic, nehty

 charge point

 

Volejte a pište ZDARMA

+420 774 997 203 

Whatsapp, Viber

 

Stále jsme certifikovaný salon CND

Certifikovaný salon CND

certifikovany salon CND

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení